Майстер-класи

Майстер-класи

Майстерня «Доладу» запрошує на майстер-класи!

Запрошуємо усіх, хто хоче творчо провести свій час! Заняття з глиною дають можливість розкритися як дорослому, так і малому! Після тяжкого робочого дня глина допоможе розслабитись, помедитувати, а робота на гончарному колі просто зачаровує, адже на ваших очах зі звичайного шматка глини створюється виріб.

У майстерні ви навчитесь роботі на гончарному колі, ручному ліпленню, видам декорування та розпису кераміки.

Є можливість навідатись на одноразове заняття. А для тих, хто хоче глибше зануритись у секрети створення кераміки, є курс з гончарства та ліплення для новачків.

Глина — це дивовижний природній матеріал, який притягує не лише погляд. У багатьох людей виникає бажання узяти глину до рук, відчути особливу пластичність, теплоту цього матеріалу. Ліплення глини — прадавня майстерність зі своїми секретами. Майстер-клас гончарної справи допоможе дізнатись ази гончарного ремесла. Гість зможе не лише спостерігати за роботою майстра, але і сісти за гончарний круг та створити унікальну річ своїми руками.

Ліплення для дітей  — не тільки захопливе заняття, але й дуже корисне. У процесі роботи в дитини розвивається творча уява та фантазія, вдосконалюється дрібна моторика рук. Відвідавши майстер-клас, дитина на практиці оволодіє основними прийомами роботи з глиною, самостійно створить виріб на гончарному колі.

Гончарство – непересічна нагода поєднати радість творення прекрасного і якісний відпочинок. Ліплення з глини дуже добре впливає на гармонійний розвиток — вчить концентруватися і тренує терпеливість. Дорослі під час занять оцінять спокій, здобутий посеред виру подій і щоденних обов’язків, адже вироби з глини своїми руками — чудовий спосіб хоч на трохи перепочити від звичного поспіху. Ліплення з глини дозволяє по-справжньому заспокоїтись, а концентрація у процесі творення вимріяних предметів завжди винагороджується втішним результатом. Фантастична атмосфера автентичних традицій української народної культури гарантує відпочинок, яскраві спогади і наповнення радісними емоціями.

Ліпленням можуть займатися малюки від трьох років, трохи складнішим гончарством – дітки від чотирьох. Навчання відбувається індивідуально чи в групі.

Як все відбувається? 

Талановитий майстер із задоволенням передасть гостям частинку свого досвіду. Після того, як учаснику майстер-класу нададуть необхідні інструменти і матеріали, він зможе пізнати всі таємниці ліплення оригінальних глиняних виробів. Викладач підкаже, як розминати глину і надавати їй бажаний вигляд, формувати дрібні деталі.

Під час майстер-класу кераміст навчить:

  • розминати глину;
  • ліпити оригінальні вироби;
  • надавати їм правильної форми.

На занятті буде можливість попрацювати на ножному гончарному колі. На груповому майстер-класі всі учасники працюють за колом по черзі. За час поки гончарює одна дитина, інші займаються ліпленням. 

Заняття у майстерні «Доладу» охоплюють:

  • фахову опіку;
  • навчання основ ліплення з глини;
  • допомогу у роботі на гончарному колі;
  • вивчення різних технік декорування;
  • матеріали й інструменти.

Керамічні вироби завжди виглядають теплими та зворушливими, бо разом із відбитками людських рук вони зберігають частину душі майстра.

  

X

Вхід до сайту